Benefit Print | Tisk | Tisk výkresové dokumentace | Návod zadání zakázky - tisk výkresů

Návod zadání zakázky - tisk výkresů

Postup zadání zakázky je velmi snadný a po registraci i rychlý. Stejně jako rychle tiskne náš ploter.

Základní obrazovka

1 - Sekce projektová dokumentace Na základní obrazovce najdete link do sekce, kde můžete objednat tisk projektové dokumentace viz link Objednat

2 - Přihlášení k tisku Do systému se přihlašujete zadáním – emailu a hesla. Prvotně přidělené heslo můžete kdykoliv změnit.

3 - Zapomenutí heslo k tisku Zapomenete-li heslo, nic se neděje, dostanete nové. Stačí kliknout na Zapomenuté heslo a dostanete nové. Snadné a rychlé přihlašování můžete využívat až po registraci.

Registrační formulář

Registrace je důležitá pro identifikaci Vaší firmy, rychlé objednání a správné dodání tisku pro Vás. Pro registraci vyplníte uvedené kolonky ve formuláři a kliknete na „Zaregistrovat firmu“.
Po odeslání se údaje z formuláře přesunou do naší databáze. O přihlášení Vám přijde email s přihlašovacími údaji. Následně musí náš pracovník údaje zkontrolovat a potvrdit. Po potvrzení Vám přijde druhý email a pak budete moci zadávat své objednávky. Potvrzení zaměstnancem je důležité, aby nedocházelo ke zbytečným registracím spamových robotů.

Přihlášení

Po vyplnění přihlašovacích údajů (email a heslo) se přihlásíte do systému. Můžete také zůstat přihlášeni pro příště viz zaškrtávací ikona.

Hlavní nabídka systému pro objednání tisku

V hlavním menu je možné:

Vytvoření nové objednávky

Nová objednávka se vytvoří modrým tlačítkem „Přidat“.
Tiskové soubory, které systém umí automaticky zpracovat (celý proces tisku je mnohem rychlejší) jsou:

Soubory jiných typů do systému lze nahrát. Vaše objednávka se, ale označí červeně, aby Vás upozornila, že převod do PDF musí náš zaměstnanec provést. V této variantě nemůžeme zaručit, že převod bude zcela identický , jak jste plánovali (typicky přetékání objektů mezi stránkami apod.)

Hlavička objednávky obsahuje pole:

V části dialogu nahrávání souborů se volí tyto možnosti:

S načtenými soubory lze provádět tyto operace:

Na konci objednávky jsou tlačítka odeslat objednávku, případně je možné se vrátit k hlavičce objednávky, nebo ji zrušit.
Objednávka je úspěšně nahrána do systému

Práce se zadanou objednávkou

V prvním sloupci v řádku objednávky je status, který Vás informuje v jaké fázi je zpracování zakázky.
Hotovou objednávku je možné prohlížet, duplikovat a v případě, že ještě není rozpracovaná, požádat obsluhu o její odemknutí k editaci. Tato možnost se používá v případě, kdy dodatečně zjistíte chybu v zadání.
Po odeslání žádosti o změnu operátor odemkne objednávku pro úpravy a následně ji můžete opravit. Pokud je zakázka již v procesu v tisku, vytvořte novou objednávku se správným souborem a do popisu uveďte na které místo předchozí objednávky se má správný výtisk zařadit.

Zaměstnanci

V záložce zaměstnanci je možné:

Nastavení účtu

V záložce nastavení je možné:

Ukončení práce

Odhlášení ze systému